Back to All Events

Jak wykorzystać nowe technologie do zwiększania sprzedaży pożyczek gotówkowych i skutecznej windykacji

Najbliższe “Śniadania w chmurze Focus Telecom Polska” odbędzie się 16 września w Warszawie zostanie poświęcone pożyczkom gotówkowym oraz skutecznej windykacji. Warsztaty skierowane są do firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek oraz firm, jak i przedstawicieli działów odpowiedzialnych za efektywne odzyskiwanie należności.

Podczas “śniadania w chmurze” przedstawione zostaną sposoby na przełamanie ograniczeń procesów windykacyjnych i unikanie pułapek utraty klientów w sprzedaży pożyczek gotówkowych. Uczestnicy poznają narzędzia, które pomagają osiągnąć cel, zwiększają wydajność i obniżają koszty pracy - na konkretnych przykładach firm z branży.


W programie min.:
1. Problemy sprzedaży pożyczek gotówkowych
2. Problemy windykacji
3. Narzędzia zwiększające sprzedaż pożyczek i skuteczność windykacji
4. Sprzedaż pożyczek - case study
CollectionLink – firma specjalizująca się w pożyczkach krótkoterminowych i ratalnych.
5. Windykacja - case study
Brudkowski&Wspólnicy – firma prawnicza specjalizująca się w odzyskiwaniu i zabezpieczaniu należności.
6. Informacje o platformie komunikacyjnej Focus Contact Center

Warsztaty poprowadzi Tomasz Paprocki - ekspert rynku call contact center w Polsce, związany z rynkiem telekomunikacyjnym i IT od 12 lat, wielokrotnie cytowany w mediach. Prelegent konferencji i kongresów branżowych oraz jeden z autorów FocusBloga, poświęconego szeroko pojętej tematyce IT i systemów komunikacyjnych. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.


ZAREJESTRUJ SIĘ >