Targi Zarządzania Wierzytelnościami - II edycja, 15 marca 2018 roku, Warszawa

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych objął patronatem „II Edycję Targów Zarządzania Wierzytelnościami – targów pracy i kariery w branży zarządzania wierzytelnościami”, które odbędą się 15 marca 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W trakcie tego wydarzenia będzie można zapoznać się z nowościami, jakie mają do zaoferowania na swoich stoiskach m.in. firmy zajmujące się usługami windykacyjnymi, usługami związanymi z pozyskiwaniem i wymianą informacji o dłużnikach, narzędziami IT oferowanymi dla wierzycieli usprawniającymi procesy związane z zarządzaniem wierzytelnościami, usługami finansowymi, ubezpieczeniowymi, szkoleniowymi i doradczymi.

W trakcie konferencji targowej będą się odbywały prelekcje prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz dyskusje z udziałem przedstawicieli nauki, parlamentu i rządu, poświęcone gospodarce kraju, ze szczególnym uwzględnieniem problemom płatniczym w polskiej gospodarce, a także sposobom, narzędziom i technologiom wykorzystywanym przy ich rozwiązywaniu.

Szczegóły wydarzenia, w tym warunki uczestnictwa w konferencji, dostępne są na stronie http://tzw.com.pl/.

Dla członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych organizatorzy przygotowali specjalną 20 % zniżkę na udział w konferencji. Aby skorzystać ze zniżki prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@pzip.pl