» Polski Związek Instytucji Pożyczkowych Partnerem Merytorycznym Fintech Day in Wrocław

AdobeStock_65121633-1024x684 (1).jpeg

13 czerwca 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Fintech Day in Wrocław. To coroczne wydarzenie branżowe organizowane z myślą o tych, którzy są zainteresowani bieżącymi trendami i nowymi możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych jest Partnerem Merytorycznym wydarzenia.

Ideą Fintech Day in Wrocław jest łączenie ludzi z branży, wspieranie pomysłów i budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych.

Konferencja została podzielona na cztery bloki tematyczne – BankTech – poświęcony zagadnieniom Fintech w branzy bankowej, CommTech – dedykowany komunikacji w branży, InsureTech – dotyczący zagadnień Fintech związanych z branżą ubezpieczeniową oraz LoanTech – skupiony na zastosowaniach Fintech w branży pożyczkowej. Podczas każdego z modułów konferencji przewidziane są prelekcje oraz panele dyskusyjne, w trakcie których zaproszeni eksperci podejmą polemikę na tematy branżowe, podzielą się swoimi spostrzeżeniami i odpowiedzą na pytanie, dokąd zmierza sektor fintech w rozumieniu rozwiązań dostarczanych całemu rynkowi.

Zapraszamy do zapoznania się z programem na stronie http://targifintech.pl/