Jako Mecenas Galerii DNA zapraszamy na I Aukcję Sztuki Współczesnej w Warszawie

I Aukcja Sztuki Współczesnej w Warszawie

Jako Mecenas Galerii DNA zapraszamy na I Aukcję Sztuki Współczesnej w Warszawie, która odbędzie się w sobotę 19 marca 2016 r. o godz. 19:00 w kawiarni „Czytelnik” przy ul. Wiejskiej 12a. Na aukcji będzie wystawionych 70 obrazów polskich artystów.

Wszystkie dzieła zostały rzetelnie wyselekcjonowane przez Dom Aukcyjny DNA w taki sposób, by zaprezentować bardzo szeroki przekrój najnowszych trendów w sztuce. Do udziału w aukcji zostały wybrane zarówno prace uznanych polskich malarzy współczesnych, jak również wiele dzieł młodych, obiecujących artystów, którzy dopiero wchodzą na rynek sztuki.

Pierwsza warszawska aukcja zostanie przeprowadzona w kawiarni „Czytelnik” – kultowym miejscu inteligenckiej Warszawy, gdzie swój czas spędzali m.in. takie słynne osobistości jak Gustaw Holoubek oraz Tadeusz Konwicki. Charakterystyczny kulturalny klimat tego miejsca w połączeniu z pięknymi dziełami sztuki z pewnością zagwarantuje wszystkim uczestnikom aukcji wyjątkowo ciekawy i przyjemny wieczór.

Udział w aukcji jest bezpłatny, a licytacje dzieł rozpoczną się już od 500 złotych. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przewidziano możliwość licytacji telefonicznej bądź złożenia zlecenia licytacji z limitem. Podczas aukcji będzie można również posmakować wybitnych win marki Barefoot. Zainteresowani udziałem proszeni są o wcześniejszą rejestrację na da.dnagallery.pl. Istnieje również możliwość licytacji on-line za pośrednictwem serwisu dna.onebid.pl.