LendingUP! - Praga, 15-16 marca 2018 roku

Screen Shot 2018-01-17 at 08.54.09.png

LendingUP! to pierwsze wydarzenie mające na celu zbudowanie silnej, elitarnej społeczności najlepszych managerów działających w branży pożyczkowej na rynkach Europy.

Już 15 marca 2018 roku w Pradze startuje międzynarodowa konferencja LendingUP! organizowana przez evolynx, na której spotkają się przedstawiciele innowacyjnych Fintechów, banków i pożyczkodawców pozabankowych. Swój udział w konferencji LendingUP! zapowiedziało aż 80 przedstawicieli z najbardziej innowacyjnych firm sektora finansowego.

Celem konferencji jest stworzenie branżowej platformy do współpracy – wymiany myśli, doświadczeń i idei. Partnerem instytucjonalnym LendingUP! został Polski Związek Instytucji Pożyczkowych.

  • W trakcie dwudniowej konferencji LendingUP! uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w 14 prezentacjach, 4 dyskusjach panelowych i 1 warsztacie podczas, których paneliści przedstawią aktualne trendy w branży pożyczkowej.
  • Program LendingUP! gwarantuje ponad 10 godzin na spotkania networkingowe, które będą doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy o doświadczenia kolegów i koleżanek z innych firm i krajów.
  • Nie zabraknie też miejsca na dyskusję na temat partenrstw biznesowych między fitnechami, firmami pożyczkowymi i bankami.

Organizatorzy ułożyli program w taki sposób, by uczestnik powrócił do domu bogatszy o wiedzę i doświadczenie, które przyczyni się do wzrostu rentowności jego biznesu!

Odwiedź www.theevolynx.com/lendingup by sprawdzić program konferencji i zarejestrować się. Dla członków PZIP przewidziane są bardzo atrakcyjne zniżki. Jesteś zaiteresowany? Napisz do nas: biuro@pzip.pl

LendingUP! w Pradze odbędzie się w dniach 15-16 marca w Grandior Hotel.

#Lending   #ConsumerLoans   #CreditScoring   #Digitalisation   #PSD2   #Artificialintelligence   #P2PLending   #MachineLearning   #MarketplaceLending   #SMElending   #OpenBanking   #Financialinclusion   #UXadvantage   #AlternativeFinance   #XS2A   #FinTech   #LendingUP