» November Credit & Collection Days - V edycja

NCCD to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz istotnych wydarzeń branży finansowej. Hasło tej edycji to: "Kryzys - czas na zmiany". Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2018 w Hotelu Warszawianka w Serocku / Jachrance. PZIP jest oficjalnym patronem wydarzenia.

Jak co roku w Serocku spotkają się eksperci i kadra zarządzająca z obszaru zarządzania należnościami reprezentujący m.in: Piony finansowe, Działy oceny ryzyka kredytowego, Działy monitoringu należności, Działy windykacji, Działy kontroli kredytowej, Risk management, Działy Treasury, Działy kontrolingu finansowego, Wywiadownie gospodarcze, Biura informacji gospodarczej, Ubezpieczycieli należności, Faktorów, Firmy windykacyjne, Podmioty zajmujące się obrotem wierzytelnościami, Kancelarie prawne, Firmy doradcze i Dostawców rozwiązań IT. 

Wszystkie prelekcje prowadzone są przez specjalistów – praktyków mających do czynienia z omawianymi zagadnieniami w codziennym życiu zawodowym. Koncepcja większości sesji tematycznych opiera się na przedstawieniu danych zagadnień z punktu widzenia różnych podmiotów uczestniczących w procesie zarządzania należnościami.

Największe zalety wydarzenia to:

• Stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat zarządzania ryzykiem kredytowym
• Baza wiedzy i najlepsze praktyki dla menadżerów zarządzających należnościami
• Aktualne tematy i innowacyjne rozwiązania
• Niepowtarzalna baza kontaktów biznesowych
• Prestiżowe spotkanie przedstawicieli sell-side i buy-side
• Efektywnie spędzony czas w pięknie położonym hotelu w okolicach Warszawy

PZIP jest patronem wydarzenia. 

Zapraszamy: 15 listopada 2018 Hotel Warszawianka, Serock / Jachranka.

Dalsze szczegóły / Rejestracja