» Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Firm Pożyczkowych - zaproszenie do udziału

Przechwytywanie.JPG

Firma Creamfinance Poland Sp. z o.o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Firm Pożyczkowych, odbywającym się dnia 9 grudnia 2018 r. o godzinie 10:00 w obiekcie sportowym znajdującym się przy ulicy Strumykowej 21 w Warszawie.

Celem spotkania jest niesienie pomocy poprzez zdrową sportową rywalizację.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na potrzeby podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego nr 1 oraz Pogotowia Opiekuńczego nr 2 im. Józefa Czesława Babickiego w Warszawie.

Wszelkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: hanna.zborowska@creamfinance.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 listopada 2018 r. również drogą mailową na wskazany powyżej adres.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wpłata wpisowego w wysokości 5 tys. złotych (po uprzednim dokonaniu zgłoszenia we wskazanym terminie), bezpośrednio na konto Fundacji "Dogonić Marzenie" z dopiskiem "Pogotowie Opiekuńcze nr 2" na poniższy nr rachunku bankowego:

1410 3000 1901 0985 3000 2984 37, Fundacja "Dogonić Marzenie" ul. Przy Forcie 10/76, 02-495 Warszawa REGON: 142681369, NIP: 9512327861, KRS: 0000370909

Poniżej załączamy kilka słów od Zastępcy Dyrektora Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1, pani Jolanty Jabłońskiej, na temat instytucji, jaką jest Pogotowie Opiekuńcze:

"Pogotowie Opiekuńcze jest placówką typu interwencyjnego, do której trafiają dzieci przekazywane przez rodziców, Policję, Straż Graniczną, zgłaszają się same lub są zabezpieczane w naszej placówce przez inne służby czy organizacje działające na rzecz dzieci i młodzieży. Wychowankowie naszej placówki to dzieciaki w wieku 10-18 lat, dziewczynki oraz chłopcy, znajdujący się w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, bytowej, prawnej. Jesteśmy jednostką budżetową m.st. Warszawy  o ograniczonym budżecie.  Zapewniamy jednak naszym podopiecznym godne warunki bytowe, odzież, artykuły higieniczne i szkolne -  pragniemy zapewnić im jak najlepsze warunki funkcjonowania. Chcemy, aby czuli się bezpiecznie i przebywali w miłej atmosferze w tych trudnych dla nich chwilach. W Warszawie funkcjonuje bardzo dużo różnych placówek opiekuńczo-wychowawczych tzw. domów dziecka. Domy dziecka mają wielu przyjaciół i otaczają je ludzie dobrej woli. Pogotowia opiekuńcze są placówkami często nieznanymi, zapomnianymi. W świadomości społecznej kojarzące się z jakimś ponurym miejscem. Jednak często to właśnie najpierw do Pogotowia Opiekuńczego trafiają dzieci w najtrudniejszej sytuacji. To właśnie Pogotowie Opiekuńcze pomaga dziecku odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa."

Liczymy na zainteresowanie z Państwa strony. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, zachęcamy do wykorzystania tego magicznego czasu na niesienie pomocy potrzebującym, przy jednoczesnej zdrowej sportowej rywalizacji podczas Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej :)

Creamfinance Poland Sp. z o.o., to firma udzielająca pożyczek przez Internet, będąca częścią międzynarodowej Grupy Creamfinance oferującej swoje usługi na terenie Europy oraz w Meksyku. Na polskim rynku działa od 2013 roku pod markami: LendOn.pl, extraportfel, efino. W swoje ofercie posiada zarówno pożyczki krótkoterminowe, na okres do 45 dni, jak również ratalne w kwocie do 5000 zł.  Motto firmy to "we make money available". W kontaktach z klientami Creamfinance stawia na elastyczność i najwyższe standardy obsługi.