FINADTECH 2018 – spotkajmy się w Tallinie

Finadtech to największa w Europie konferencja skierowana do marketingu afiliacyjnego w branży finansowej. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w pięknym Tallinie w terminie 31 maja - 1 czerwca br.

W programie wydarzenia m.in. omówienie obecnej sytuacji sektora digital lending w Europie, wystąpienia dotyczące aktualnych trendów w reklamach Google, sposobów na zwiększenie ruchu, nowe wyzwania e-mail marketingu i sposoby monetyzacji ruchu z różnych źródeł. Organizatorzy kładą szczególny nacisk na omówienie bieżących wyzwań i problemów zarówno dla sieci afiliacyjnych, jak i wydawców. 

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli sieci partnerskich, wydawców, social media managerów, reprezentantów sektora bankowego, specjalistów sektora fintech, traffic managerów, digital marketerów i każdego, kto jest zainteresowany kwestiami związanymi z marketingiem w sieci. 

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm jak: Loando, Kreditech, Creamfinance, Mogo, Platiza, PwC Legal i wiele innych.

Dwudniowa konferencja rozpocznie się 31 maja w Hotelu Hilton Tallin Park. PZIP został partnerem instytucjonalnym konferencji. W związku z tym organizator przewidział zniżki dla Członków Związku. Aby skorzystać ze zniżki skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@pzip.pl.